Állásajánlat – irodai aszisztens

Gyere, dolgozz velünk Budakeszin!

Budakeszi irodánkba munkatársat keresünk adminisztrációs feladatok elvégzésere részmunkaidőben.

Főbb feladatok:

  • webáruházi rendelések feldolgozása
  • kimenő számlák kiállítása
  • bejövő számlák iktatása, kezelése
  • általános irodai adminisztrativ feladatok ellátása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • nagyfokú precizitás és pontosság
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • változatos és felelősségteljes munkakör
  • folyamatosan növekvő jövedelem
  • megbecsülés
  • hosszú távú stabil munkalehetőség.

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél egy vidám pörgős csapat része lenni, önéletrajzodat az alábbi címre várjuk:

info@onixcom.hu

Vagy küldjél üzenetet az alábbi ürlap segítségével!

Kapcsolódó szakmai cikkeink:

Globális kibertámadás Magyarországot is elérte!

2017. május 12-én már Magyarországon is megjelent a WannaCry zsarolóvírus és rohamos...

CONSTRUMA építőipari szakkiállítás logo

36. CONSTRUMA építőipari szakkiállítás

Dübörög a 36. CONSTRUMA építőipari szakkiállítás 2017-ben is megnyílt a...

FR ipari Axiál ventilátor védőráccsal

Új ipari axiál ventilátor kínálatunkban!

Ipari axiál ventilátor kínálatunkat bővítettük a REVENTON cég termékeivel! A...

Ventilatorbolt.hu